Doprava a platba

Dodacia lehota

Pri osobnom odbere tovaru, si zákazník môže prevziať tovar po dohode s našim pracovníkom, zpravidla okamžite po telefonickom objednaní tovaru (tovar musí byť označený „Skladom na predajni“).

Pri spôsobe dopravy „Kuriér“ objednávky štandardne doručujeme do 2 pracovných dní od jej prijatia. O termíne expedovania zákazníka informujeme e-mailom alebo telefonicky.

V prípade, že objednaný tovar nie je označený „Skladom na predajni“ a nebude možné ho doručiť podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak omeškanie spôsobil iný subjekt (meškanie zásielky, strata zásielky a pod.).

Platba

Pri osobnom odbere tovaru, zákazník platí na predajnom mieste. Pri tomto odbere je možné platiť v hotovosti, prevodom na účet alebo cez platobnú kartu. 

Pri inom ako osobnom odbere, zákazník môže tovar uhradiť vopred cez službu GoPay alebo na dobierku pri prevzatí tovaru kuriérskej službe. Pri výbere spôsobu platby dobierka, má možnosť platby v hotovosti alebo kartou.

Ak si objednáte tovar, ktorý sa vypredal, prípadne z akýchkoľvek iných dôvodov sa stiahol z predaja, okamžite po zistení tejto skutočnosti Vás budeme kontaktovať (e-mailom, prípadne telefonicky).

Nedoručenie zásielky

Ak zásielku nedostanete do 2 pracovných dní od informácie o odoslaní Vašej objednávky, odporúčame Vám nahlásiť túto skutočnosť na náš email info@ugriluj.sk.

Spôsoby dodania zásielky

 1. Osobný odber v Novom Meste nad Váhom:

  Tovar je potrebné si prevziať do 3 pracovných dní od vystavenia objednávky v čase od 9:00 do 17:00. Samozrejme ak si potrebujete tovar prevziať v inom čase, kontaktujte nás, radi Vám ponúkneme individuálne prevzatie tovaru.

  Sídlo spoločnosti: Odborárska 7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, tel.: 032 / 321 52 52, e-mail: info@ugriluj.sk

 2. Dobierka (kuriérska služba):

  • nemusíte nikam chodiť a čakať v rade na vydanie zásielky;

  • dodacia adresa sa nemusí zhodovať s fakturačnou adresov;

  • doručenie podľa informácie v objednávke;

  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk – kuriér Vás bude kontaktovať telefonicky.

Cena dopravy:

 • Prevzatie v Novom Meste nad Váhom - zadarmo

 • Kuriérska služba GLS, Toptrans - 4,5 Eur s DPH

 • Cena dobierky pri doručení tovaru kurierskou službou je 1.5 Eur s DPH.