O značkáchBorniak

Údiarne Borniak, nechutia vám údené klobásky, syry a údeniny zakúpené v obchode? Stojíte si za skutočnú kvalitou a chcete minimalizovať príjem často konzultovaných "éčok" a konzervantov? Skúste to tento rok inak s domácou udiarňou značky Borniak. Udiarne Borniak vynikajú svojím skvelým pomerom kvalita vs. cena a tiež originálnym vzhľadom. Ich telo a plášt je poväčšinou tvorené nerezom, takže záhradné udiareň Borniak vydrží tiež používanie v náročnejších priestoroch bez toho, aby to ukrojili niečo z jej kvality alebo životnosti. S domácimi udiarne Borniak, spolu s kvalitným príslušenstvom k udírnám, počas niekoľkých hodín pripravíte dokonalé ryby, syry, ale aj klobásky alebo iné údeniny.


Bradley

Údiarne Bradley sú na rozdiel od udiarní Borniak alebo Broil King prenosné a plne automatizované. Jednoduché digitálne ovládanie umožňuje údiť a pripravovať rozmanité pokrmy aj bez hlbších znalostí problematiky. Udiarne Bradley sa skladajú z generátora dymu a samotné údenie komory. Vyhrievané sú elektrickou špirálou. Generátor dymu medzitým vyvíja čistý dym z drevených brikiet, ktoré vložíte do zásobníka. Domáce udiareň Bradley umožňuje nastaviť teplotu i dobu údenia na prehľadnom digitálnom displeji. Samozrejmosťou je tiež možnosť samotného ovládania dymu a údenie komory. Nezabudnite kúpiť aj potrebné príslušenstvo k svojej udiarni.


Broil King

Plynové grily jsou mnohem rychleji připraveny k použití než grily na dřevěné uhlí, proto si můžete dopřát grilování třeba i ve všední den po příchodu z práce. Stačí jen několik minut od otočení knoflíkem a stisknutí zapalovače. Nepříznivé počasí anebo navlhlé uhlí už vaše grilování neohrozí.Louisiana

Zákazníkmi nadštandardne hodnotené grily Louisiana sú skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálov. Americká spoločnosť začala najskôr ako rodinný podnik, neskôr sa rozrástla a teraz distribuuje grily po celom svete. A práve teraz sme sa dočkali Louisiany aj na Slovensku.


Pit Boss

Grily a udírny z této rodinné dílny jsou známé svou odolností a precizním řemeslným zpracováním již 20let. Pit Boss své grily a udírny vytváří téměř na míru zákazníkům i zaměstnancům, kteří pravidelně přispívají svými návrhy na zlepšení, proto je při výběru grilů či udíren Pit Boss Grills spokojenost zaručena.