Bradley - Udiareň digital, 4 rošty + tapeta Brick 08

Bradley - Udiareň digital, 4 rošty + tapeta Brick 08
  • Digi_4_brick_08+ BTDS76CE
  • Bradley
  • Skladom na externom sklade

828.00 EUR s DPH

Digitálna elektrická udiareň BRADLEY dokonale automatizuje a skvalitňuje proces celého údenia.

Bradley Smoker Digital 4 rošty je menšia vonkajšia izolovaná udiareň predávaná so všetkými potrebnými komponentmi: automatický generátor dymu, vykurovacie teleso, 4 kovové rošty, zabudovaným teplomerom vo dverách udiarne, odkvapovým roštom a miskou.

Udiareň disponuje programovateľným priebehom údenia a digitálnym zobrazením stavu údiaceho procesu. Na udiareň je pripojený digitálny generátor dymu so zásobníkom špeciálnych brikiet z výberových driev (15 voliteľných druhov dreva).

Automatika postupne posúva brikety na spaľovaciu komoru, kde briketa produkuje 20 minút studený dym, potom je automaticky nahradená ďalšou Briketou, spaliny sú odsunuté do odpadovej misky s vodou. Vlastný priestor udiarne je zahrievaný na nastavenú teplotu samostatným vykurovacím telesom a od brikety je oddelený odkvapovou miskou.

Hodnoty doby vývinu dymu, teplotu v udiarni a dobu vykurovania udiarne možno nastaviť digitálne a sú zobrazené na displeji generátora dymu. Tieto hodnoty sa nastavujú nezávisle, možno teda nastaviť napríklad iba údenie studeným dymom, alebo naopak ohriatie už vyúdených potravín, prípadne s čiastočným preúdením (nastavenie určitej doby produkcie dymu).

Udiareň má 4 rošty s rozmermi 33 x 25 cm a objem 76 l, obsiahne cca 13 až 15 kg mäsa, vnútorný rozmer je 39 x 30 x 65 cm, využiteľný vnútorný údiaci priestor 38 x 29 x 48 cm - cca 53 l (nad odkvapovou miskou ).

Čelná strana udiarne má lesklý lakovaný strieborný vzhľad, vnútorný povrch udiarne je z nerezu. Údiaca komora je starostlivo izolovaná, takže dym uniká iba vrchným prieduchom. Priechod dymu možno regulovať otočným komínom na hornom prieduchu udiarne (priemer cca 7 cm).

Jedinečnosť udiarní Bradley spočíva v tom, že produkujú chladný dym, v ktorom sa uvoľňuje čistá chuť dreva. Brikety sa spaľujú pri takej teplote, aby nikdy nedošlo k procesu horenia. Tým nevznikajú žiadne nežiadúce splodiny z horenia ani plyny a vám nič nenarušuje perfektnú chuť údených surovín. Brikety uvoľňujú iba čistú chuť a vôňu dreva a vy máte istotu kvalitného jedla bez nežiaducich prímesí.

Vlastný priestor udiarne je zahrievaný na nastavenú teplotu samostatným vykurovacím 500w telesom a od brikiet ho oddeľuje odkvapkávacia miska. Náklady na hodinovú prevádzku udiarne sa pohybujú okolo 1,5 - 2 EUR (náklady na údice brikety). Prevádzka udiarne je plne automatická, údenie nemusíte strážiť. Udiareň má vnútorný termostat, ktorý stráži správnu teplotu. Jednoducho pomocou digitálneho ovládania nastavíte teplotu, dobu údenia a dobu produkcie dymu a o všetko ostatné sa postará udiareň sama.

Udiareň Bradley Smoker je vyrobená z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Výhodou udiarne je aj hmotnosť, a to len 21 kg.

Ďalšiu výhodu poskytuje jej prenosnosť, udiareň je teda možné použiť kdekoľvek v dosahu el. prúdu.
Bradley udiarne spĺňajú normy európskych elektrických spotrebičov CE.

Udiarne Bradley určite nadchnú každého milovníka údených pokrmov - údenie je veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Nemusíte sa tak už spoliehať na nekvalitné údeniny zo supermarketu, ale môžete si doma pripraviť údenou pochúťku sami.

Brikety je možné vybrať z 15 rôznych druhov dreva, čo umožní dodať každému pokrmu špecifickú chuť. Dodávajú sa v balení po 48 ks alebo 120 ks. K udiarňam Bradley môžete kúpiť rad príslušenstva od ochranných obalov, stolíkov, digitálnych teplomerov, až po závesné háčiky do udiarne a pod.

Kľúčové vlastnosti:

- domáca príprava údenín, bez pachute a prepaľovania, príjemná a čistá chuť dreva, jednoduché ovládanie
- digitálne ovládanie teploty, doby dymu a údenia, plne automatický proces
- vhodné aj do reštaurácií

• materiál údiacej komory nerezová oceľ
• príkon: 500 W (vykurovacie teleso) + 125 W (generátor dymu)
• vonkajší rozmer s generátorom dymu š / v / h 62x80x37cm
• vonkajší rozmer bez generátora dymu š / v / h 43x80x37cm
• vnútorný rozmer údiacej komory š / v / h 39x65x30cm
• rozmer roštov š / h 33x25cm (4 kusy)
• obsiahne 13-15kg mäsa, údenín
• prevádzková teplota do 120 ° C (max.160 ° C - podľa okolitej teploty udiarne)
• hmotnosť 21 kg

Podobné produkty