Traeger WOODRIDGE
Zažite pravú chuť dreva s modelom Traeger Woodridge. Tento gril je ideálnou vstupnou bránou do sveta poctivého grilovania a BBQ. Pripravujte svoje obľúbené pokrmy pomaly a šetrne pri nízkych teplotách, alebo stavte na klasické grilovanie. Woodridge vám uľahčí prácu vďaka intuitívnemu ovládaniu a praktickému systému čistenia EZ-Clean, ktorý šetrí váš čas po každej hostine. Svoj gril si navyše môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb vďaka lištám PAL Pop-And-Lock a systému ModiFIRE, ktoré vám umožnia mať všetko potrebné príslušenstvo vždy poruke. Výsledkom je bezkonkurenčná dymová aróma a dokonale pripravené jedlo pri každom zapálení. Či už sa rozhodnete pre pomalé údenie od 74 °C alebo grilovanie a pečenie až do teploty 260 °C, úspech máte zaručený. Stačí jednoducho nastaviť požadovanú teplotu, vložiť jedlo a o zvyšok sa postará samotný gril. Priebeh grilovania môžete navyše pohodlne sledovať odkiaľkoľvek cez svoj mobil vďaka technológii WiFIRE a aplikácii Traeger.
Kľúčové vlastnosti grilu
- Teplotný rozsah, od „dymenia“ až po 74 - 260 °C, umožňuje údiť, piecť a grilovať takmer čokoľvek
- Príslušenstvo ModiFIRE bezpečne sedí na grile a okamžite rozširuje vaše možnosti varenia
- Nastavte si gril podľa svojho štýlu varenia s príslušenstvom PAL Pop-And-Lock
- Jedna mäsová sonda Traeger v balení uľahčuje kontrolu vnútornej teploty mäsa
- Systém Downdraft Exhaust udržiava čerstvý dym prúdiaci nad vaším jedlom
- Bezproblémové čistenie s prístupným kýblikom na tuk a popol EZ-Clean
- Tento gril je vybavený pripojením WiFIRE. (teda má pripojenie wifi)
- Pohodlné čistenie násypky umožňuje rýchlu zmenu príchutí peliet
- 5548cm² grilovacej plochy obidvoch roštov
- Automatické zapaľovanie grilovacích peliet
- Digitálny kontrolér s dotykovými tlačidlami
- Objem zásobníka peliet 10kg
Pre koho je gril ideálny?
Tento gril je ideálny pre začiatočníkov a pokročilých ktorí majú radi všestrannosť. Vhodný pre malé a stredne veľké rodiny. Gril je náhrada modelu Ironwood 650/885 a je vybavený novším digitálnym kontrolérom s dotykovými tlačidlami a vynikajúcim systémom EZ-Clean, ktorý zabezpečí veľmi jednoduché vypráznenie tuku a popola. Tým sa z neho stáva všestranný gril ktorému sa potešia nadšenci a majstri v oblasti grilovania.
Funkcie grilu WOODRIDGE
Technológia WiFIRE®: Umožňuje ovládať váš gril na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie,
nastavujte teplotu, sledujte časovače a majte celý proces grilovania pod kontrolou odkiaľkoľvek.

EZ-Clean™: Tuk a popol z peliet sa zhromažďujú v jednej veľkej nádobe, ktorá je ľahko prístupná a umožňuje
rýchle a pohodlné čistenie.

Technológia Downdraft Exhaust®: Neustály prúd čerstvého dymu obklopuje
vaše jedlá a zabezpečuje autentickú a intenzívnu chuť dreva.

P.A.L. Pop-And-Lock® systém: Umožňuje jednoducho pridávať a upravovať poličky, háčiky alebo úložné
boxy presne podľa vašich potrieb.
ModiFIRE® príslušenstvo: Ponúka rýchlu výmenu grilovacích roštov za rôzne povrchy na prípravu jedla.

Rozmery:

| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál / obal | Oceľ |
| Materiál / vnútro | Oceľ |
| Materiál grilovacieho roštu | Nerez |
| Možnosti grilovania | Nepriame |
| Rozmer grilovacieho roštu | 70cm x 47cm, 70cm x 32cm |
| Rozmery - krabica | 85cm x 52cm x 76cm |
| Rozmery grilu | 127cm x 69cm x 117cm |
| Teplotný rozsah grilovania | 74°C - 260°C |
| Veľkosť násypky na pelety | 10 kg (až 20 hod. grilovania) |
| Výbava peletového grilu | Automatické udržiavanie teploty, Digitálne nastavenie teploty, Druhý grilovací rošt (2. podlažie), Odkvapkávajúce vedierko na tuk, WIFI pripojenie, 1 sonda na mäso, Dotykový LCD displej |
| Zapaľovač plameňa | Automatický zapaľovač s podávačom peliet |




































