Pizza pec Ooni Karu 12 - Multi-palivová na (drevo/uhlie/pelety/plyn), strieborná
🍕 Ooni Karu 12
Spojenie tradičného pečenia na dreve s modernou technológiou. Ooni Karu 12 je malá, výkonná a mimoriadne univerzálna pizza pec, ktorá dosiahne až 500 °C už za 15 minút a upečie autentickú pizzu v štýle Neapola za približne 60 sekúnd.
Či už si fanúšik dreva, uhlia alebo pohodlia plynu, táto pec ti dá slobodu výberu.
Pec je v základe pripravená na tuhé palivá ako drevo, uhlie aj pelety. Pre prevádzku na plyn je potrebné dokúpiť samostatný plynový horák.
Hlavné výhody
-
Teplota až 500 °C za 15 minút
-
~30 cm pečiaca plocha - ideálna na stredne-veľké pizze
-
Vnútorná výška 10cm - zvládne aj mäso či zapekané jedlá
-
15 mm cordieritový kameň - dokonalé prepečenie cesta
Nie len pizza
Plynová pec Karu 12 bez problémov zvládne:
-
steak s dokonalou kôrkou
-
použiť liatinovú panvicu
-
malé pečivá s chrumkavou kôrkou
-
zapekané jedlá
-
zeleninu na vysokú teplotu
Je to plnohodnotná vonkajšia vysokoteplotná pec.
Pre koho je určená?
Pre domácich pizzamajstrov, ktorí chcú:
-
autentickú chuť dreva
-
flexibilitu plynu
-
prémiové spracovanie
Technické parametre
Palivo: drevo / drevené uhlie / pelety / (plyn s prídavným horákom)
Max. teplota: 500 °C
Čas nahriatia: cca 15 minút
Čas pečenia pizze: cca 60 sekúnd
Varná plocha: 30 cm
Hrúbka kameňa: 15 mm
Materiál:
-
Telo: nerezová oceľ
-
Interiér, základňa a nohy: nerezová oceľ
-
Predná a zadná časť: hliník
-
Kameň: cordierit
Rozmery pizza pece:
-
Šírka - zľava do prava: 41 cm
-
Hĺbka - z predu do zadu: 73cm
- Výška - bez komína: 32cm
- Výška - s komínom: 75cm
Hmotnosť:
-
Bez balenia: 12 kg
-
S balením: 15 kg
| Doba nahriatia | 15 min |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál / obal | Nerez, Uhlíková oceľ |
| Maximálna teplota | ~200 - 500 °C |
| Palivo | Drevo, Plyn (Propán bután), Drevené pelety, Uhlie |
| Rozmer pečiacej plochy | 30cm |
| Rozmer pizza pece | Š:41cm x H:73cm x V:32cm / 75cm |
| Výbava pizza pece | Dvierka, Pizza kameň |















