Pizza pec Ooni Koda 12 - na (plyn), čierna
🍕 Ooni Koda 12
Klasická, plynová pizza pec Koda 12 je výkonná, kompaktná ale aj vo svojej veľkosti navrhnutá pre rýchle a presné pečenie. Vďaka presnej regulácii plameňa a rovnomernému rozloženiu tepla poskytuje stabilné podmienky pre dokonalú pizzu ktorá dosiahne až 500 °C už za 15 minút a upečie autentickú pizzu v štýle Neapola za približne 60 sekúnd.
Hlavné výhody
-
Teplota až 500 °C za 15 minút
-
~30 cm pečiaca plocha - ideálna na stredne-veľké pizze
-
Vnútorná výška 8cm - zvládne aj mäso či zapekané jedlá
-
15 mm cordieritový kameň - dokonalé prepečenie cesta
Nie len pizza
Plynová pec Koda 12 bez problémov zvládne:
-
steak s dokonalou kôrkou
-
použiť liatinovú panvicu
-
malé pečivá s chrumkavou kôrkou
-
zapekané jedlá
-
zeleninu na vysokú teplotu
Je to plnohodnotná vonkajšia vysokoteplotná pec.
Pre koho je určená?
Pre domácich pizzamajstrov, ktorí chcú:
-
rýchle a pohodlné pečenie na plyne
-
rovnomernú teplotu pečiaceho kameňa
-
kompaktnú a výkonnú pec
-
prémiové spracovanie
Technické parametre
Palivo: plyn
Max. teplota: 500 °C
Čas nahriatia: cca 15 minút
Čas pečenia pizze: cca 60 sekúnd
Varná plocha: 30 cm
Hrúbka kameňa: 15 mm
Materiál:
-
Telo: práškovo lakovaná uhlíková oceľ
-
Interiér, základňa a nohy: nerezová oceľ
-
Predná a zadná časť: hliník
-
Kameň: cordierit
Rozmery pizza pece:
-
Šírka - zľava do prava: 39 cm
-
Hĺbka - z predu do zadu: 60cm
- Výška : 30cm
Hmotnosť:
-
Bez balenia: 9 kg
-
S balením: 12 kg
| Doba nahriatia | 15 min |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál / obal | Uhlíková oceľ |
| Maximálna teplota | ~200 - 500 °C |
| Palivo | Plyn (Propán bután) |
| Rozmer pečiacej plochy | 30cm |
| Rozmer pizza pece | Š:39cm x H:60cm x V:30cm |
| Výbava pizza pece | Pizza kameň, Plynový regulátor |









