🍕 Ooni Koda 2
Spojenie jednoduchej obsluhy s vysokým výkonom. Ooni Koda 2 je moderná plynová pizza pec navrhnutá pre rýchle a pohodlné pečenie bez potreby dreva či uhlia. Vďaka presnej regulácii plameňa a rovnomernému rozloženiu tepla poskytuje stabilné podmienky pre dokonalú pizzu ktorá dosiahne až 500 °C už za 15 minút a upečie autentickú pizzu v štýle Neapola za približne 60 sekúnd.
G2 Gas Technology™ je nová generácia plynového horáka v peciach Ooni, ktorá využíva špeciálne tvarovaný plameň pre rovnomernejšie rozloženie tepla. Vďaka tomu sa pizza pečie rovnomerne a kameň si udržiava stabilnú teplotu.
Hlavné výhody
-
Teplota až 500 °C za 15 minút
-
~34 cm pečiaca plocha - ideálna aj na stedne-veľké pizze
-
Vnútorná výška 8 cm - zvládne aj mäso či zapekané jedlá
-
G2 Gas Technology™ - rovnomerné pečenie bez straty tepla
-
15 mm cordieritový kameň - dokonalé prepečenie cesta
Nie len pizza
Plynová pec Koda 2 bez problémov zvládne:
-
steak s dokonalou kôrkou
-
použiť liatinovú panvicu
-
malé pečivá s chrumkavou kôrkou
-
zapekané jedlá
-
zeleninu na vysokú teplotu
Je to plnohodnotná vonkajšia vysokoteplotná pec.
Pre koho je určená?
Pre domácich pizzamajstrov, ktorí chcú:
-
rýchle a pohodlné pečenie na plyne
-
rovnomernú teplotu pečiaceho kameňa
-
kompaktnú a výkonnú pec
-
prémiové spracovanie
Technické parametre
Palivo: plyn
Max. teplota: 500 °C
Čas nahriatia: cca 15 minút
Čas pečenia pizze: cca 60 sekúnd
Varná plocha: 35 cm
Hrúbka kameňa: 15 mm
Materiál:
-
Telo: práškovo lakovaná uhlíková oceľ
-
Interiér, základňa a nohy: nerezová oceľ
-
Predná a zadná časť: hliník
-
Sklo: borosilikátové
-
Kameň: cordierit
Rozmery pizza pece:
-
Šírka - zľava do prava: 48 cm
-
Hĺbka - z predu do zadu: 49cm
- Výška : 34cm
Hmotnosť:
-
Bez balenia: 16 kg
-
S balením: 22,8 kg
| Doba nahriatia | 15 min |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál / obal | Uhlíková oceľ |
| Maximálna teplota | ~200 - 500 °C |
| Palivo | Plyn (Propán bután) |
| Rozmer pečiacej plochy | 34cm |
| Rozmer pizza pece | Š48cm x H49cm x V:34cm |
| Výbava pizza pece | Pizza kameň, Plynový regulátor |


























































