Pizza pec Ooni Koda 2 Pro - na (plyn), čierna
🍕 Ooni Koda 2 Pro
Spojenie špičkového výkonu s modernými technológiami. Ooni Koda 2 Pro je výkonná plynová pizza pec navrhnutá pre rýchle a presné pečenie. Vďaka presnej regulácii plameňa a rovnomernému rozloženiu tepla poskytuje stabilné podmienky pre dokonalú pizzu ktorá dosiahne až 500 °C už za 15 minút a upečie autentickú pizzu v štýle Neapola za približne 60 sekúnd.
G2 Gas Technology™ je nová generácia plynového horáka v peciach Ooni, ktorá využíva špeciálne tvarovaný plameň pre rovnomernejšie rozloženie tepla. Vďaka tomu sa pizza pečie rovnomerne a kameň si udržiava stabilnú teplotu.
Hlavné výhody
-
Teplota až 500 °C za 15 minút
-
~45 cm pečiaca plocha - ideálna aj na veľké pizze
-
Vnútorná výška 14,5cm - zvládne aj chlieb, mäso či zapekané jedlá
- G2 Gas Technology™ - rovnomerné pečenie bez straty tepla
-
Digital Temperature Hub - presné meranie teploty v reálnom čase
-
Bluetooth + Ooni Connect™ aplikácia - smart pečenie novej generácie
-
15 mm cordieritový kameň - dokonalé prepečenie cesta
Nie len pizza
Plynová pec Koda 2 Pro bez problémov zvládne:
-
steak s dokonalou kôrkou
-
použiť liatinovú panvicu
-
malé pečivá s chrumkavou kôrkou
-
zapekané jedlá
-
zeleninu na vysokú teplotu
Je to plnohodnotná vonkajšia vysokoteplotná pec.
Pre koho je určená?
Pre domácich a profesionálnych pizzamajstrov, ktorí chcú:
-
rýchle a pohodlné pečenie na plyne
-
rovnomernú teplotu pečiaceho kameňa
-
kompaktnú a výkonnú pec
-
prémiové spracovanie
Technické parametre
Palivo: plyn
Max. teplota: 500 °C
Čas nahriatia: cca 15 minút
Čas pečenia pizze: cca 60 sekúnd
Varná plocha: 45 cm
Hrúbka kameňa: 15 mm
Materiál:
-
Telo: práškovo lakovaná uhlíková oceľ
-
Interiér, základňa a nohy: nerezová oceľ
-
Predná a zadná časť: hliník
-
Kameň: cordierit
Rozmery pizza pece:
-
Šírka - zľava do prava: 68 cm
-
Hĺbka - z predu do zadu: 65cm
- Výška : 39cm
Hmotnosť:
-
Bez balenia: 30 kg
-
S balením: 34 kg
| Doba nahriatia | 15 min |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál / obal | Uhlíková oceľ |
| Maximálna teplota | ~200 - 500 °C |
| Palivo | Plyn (Propán bután) |
| Rozmer pečiacej plochy | 45cm |
| Rozmer pizza pece | Š:68cm x H:65cm x V:39cm |
| Výbava pizza pece | Pizza kameň, Digitálny kontrolér, Plynový regulátor, Digitálny teplomer |





