Pizza pec Ooni Volt 2 - (elektrická), čierna
🍕 Ooni Volt 2
Elektrická pizza pec Volt 2 je kompaktné a výkonné riešenie pre pečenie v interiéri. Vďaka presnému riadeniu teploty v rozsahu až do 450 °C a technológii Pizza Intelligence™ zabezpečuje rovnomerné prepečenie pizze. Nahreje sa približne za 20 minút a bez problémov upečie pizzu s priemerom 32cm, pričom ponúka prednastavené režimy pre neapolskú, tenkú aj pizzu v plechu. Okrem toho zvládne aj fermentáciu cesta či grilovanie a vďaka skleneným dvierkam máte celý proces pečenia pod kontrolou.
Hlavné výhody
-
Teplota až 450 °C za 20 minút
-
~32 cm pečiaca plocha - ideálna na stredne-veľké pizze
-
Vnútorná výška 8cm - zvládne aj mäso či zapekané jedlá
-
10 mm cordieritový kameň - dokonalé prepečenie cesta
Nie len pizza
Elektrická pec Volt 2 bez problémov zvládne:
-
steak s dokonalou kôrkou
-
použiť liatinovú panvicu
-
malé pečivá s chrumkavou kôrkou
-
zapekané jedlá
-
zeleninu na vysokú teplotu
Je to plnohodnotná vnútorná vysokoteplotná pec. Možnosť použiť aj vonku v suchu, bez daždu a vlhkosti.
Pre koho je určená?
Pre domácich pizzamajstrov, ktorí chcú:
-
rýchle a pohodlné pečenie na elektrine
-
rovnomernú teplotu pečiaceho kameňa
-
kompaktnú a výkonnú pec
-
prémiové spracovanie
Technické parametre
Palivo: elektrina
Max. teplota: 450 °C
Čas nahriatia: cca 20 minút
Čas pečenia pizze: cca 90 sekúnd
Varná plocha: 32cm
Hrúbka kameňa: 10 mm
Materiál:
-
Telo: práškovo lakovaná uhlíková oceľ
-
Interiér, základňa a nohy: nerezová oceľ
-
Predná a zadná časť: hliník
-
Kameň: cordierit
Rozmery pizza pece:
-
Šírka - zľava do prava: 44 cm
-
Hĺbka - z predu do zadu: 55cm
- Výška : 27cm
Hmotnosť:
-
Bez balenia: 22 kg
-
S balením: 25 kg
| Doba nahriatia | 20 min |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál / obal | Uhlíková oceľ |
| Maximálna teplota | ~20 - 450 °C |
| Palivo | Elektrina |
| Rozmer pečiacej plochy | 32cm |
| Rozmer pizza pece | Š:44cm H:55cm V:27cm |
| Výbava pizza pece | Dvierka, Pizza kameň |









