
Designový štvorhorákový plynový gril Regal S 490 s celkovým výkonom 20,3 kW od kanadskej spoločnosti Broil King je doplnený o bočný varič a otočný ražeň s elektrickým motorom a prídavným zadným horákom na ražnenie. Grilovacia plocha je krytá robustnými obojstrannými roštmi z liatiny, ktoré vám umožnia prípravu niekoľkých rozličných pokrmov naraz. Patentované horáky Tube-in-tube z nerezovej ocele zaisťujú rovnomerný plameň a výkon po celej dĺžke horáka a tým aj rovnomernú distribúciu tepla po celom ohnisku. Priestranná odkladacia mriežka slúži ako tzv. druhé grilovacie poschodie a vy ju využijete predovšetkým pri ohrievaní pokrmov či na nepriame grilovanie.
Praktický bočný varič grilu Regal S 490, krytý liatinovou mriežkou, umožňuje prípravu príloh či ohrievanie omáčok a ďalších pochutín bez nutnosti odbiehania do domácej kuchyne. Prídavný zadný horák využijete v prípade použitia otočného ražňa s elektrickým motorčekom, ktorý je tiež súčasťou grilu. Novo sú grily rady Regal dodávané aj s praktickým svetlom, ktoré je umiestnené na madle grilu. Vďaka tomu nie ste nijako limitovaní denným svetlom a máte neustále prehľad o dianí na grilovacej ploche. Do podvozku grilu Regal S 490 sa pohodlne zmestí 10 kg plynová fľaša a navyše tu nájdete poličku na ukladanie grilovacích nevyhnutností.
Regulátor tlaku plynu 30mbar vrátane hadice na pripojenie plynovej fľaše (5L / 10L) je zahrnutý v cene.
| Farba | Čierna / Strieborná |
|---|---|
| Materiál / obal | Oceľ |
| Materiál / vnútro | Nerez a zliatina hliníka |
| Materiál grilovacieho roštu | Liatina |
| Možnosti grilovania | Nepriame, Priame na otvorenom ohni |
| Plynové horáky a ražeň | 4 patentované horáky Dual-Tube z nerezovej ocele na grilovanie, Bočný plynový varič, Zadný infra horák, Súčasťou balenia je elektrický motor na 230 V pre ražnenie (nosnosť cca 7 kg) |
| Rozmer grilovacieho roštu | 65cm x 48,5cm |
| Rozmery - krabica | 102cm x 62cm x 67cm |
| Veľkosť plynovej flaše | 10 kg |
| Výbava plynového grilu | Robustné obojstranné liatinové rošty, Teplomer vo veku grilu, Kryty horákov z nerezovej ocele, Ovládacie gombíky, Podsvietené ovládacie gombíky, Bočné poličky z ušľachtilej ocele, Súčasťou balenia je aj pripojovacia sada s regulátorom pre pripojenie 5 alebo 10 kg plynovej fľaše, Prídavné svetlo na madlo na osvietenie grilovacej plochy, Zdvíhač roštov |
| Výkon | 2.7 kW - výkon bočného variča, horáka, 4.4 kW - výkon zadného horáka pre ražnenie, 13.2 kW - celkový výkon |
| Zapaľovač plameňa | Sure-Lite elektronický systém zapaľovania |





















































