Plynový gril Napoleon - Freestyle 365 PRO, Black
Napoleon Freestyle 365 PRO Black
Objavte slobodu moderného plynového grilovania s grilom Napoleon Freestyle PRO 365 Black. Kompaktný, no mimoriadne výkonný gril je navrhnutý pre každodenné grilovanie aj víkendové BBQ stretnutia. Od rýchlych steakov a šťavnatých burgerov až po dokonale ugrilovanú zeleninu Freestyle 365 Black ponúka spoľahlivý výkon, jednoduché ovládanie a výborné výsledky pri každom použití.
Prémiové technológie značky Napoleon zabezpečujú okamžité zapálenie vďaka systému JETFIRE™, ktorý zapáli hlavné horáky silným prúdom plameňa. Liatinové rošty zaručujú dokonalé opečenie a výraznú grilovaciu mriežku, zatiaľ čo tri horáky z nehrdzavejúcej ocele poskytujú rovnomerné a presne regulovateľné teplo. Navyše je vybavený praktickým bočným infravaričom, ktorý vám zaručí perfektné opečenie steaku či úpravu omáčok a zadný multifunkčný ohrievací rošt na ktorom výborne ugrilujete napríklad kuracie stehienka. Teplotu máte vždy pod kontrolou vďaka integrovanému teplomeru a ergonomickým ovládacím gombíkom.
Premyslený dizajn dopĺňa jedna skladacia bočná polica s vešiakom na náradie a integrovaný otvárač na fľaše, ktoré zvyšujú komfort pri grilovaní a šetria miesto. Robustné kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu a presun grilu presne tam, kde ho potrebujete. Napoleon Freestyle 365 PRO Black je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý plynový gril s výborným výkonom a maximálnou flexibilitou pre každý priestor aj životný štýl.
Kľúčové vlastnosti grilu
- 3 hlavné horáky a 1 bočný infra s celkovým výkonom 15kW
- Otváracie dvierka pre ľahší prístup
- Praktický otvárač na fľaše
- Jedna sklápacia polica
Regulátor tlaku plynu 30mbar vrátane hadice na pripojenie plynovej fľaše (5L / 10L) je zahrnutý v cene.
Pre koho je gril ideálny?
Tento gril je ideálny pre začiatočníkov ktorí majú radi klasiku a milujú grilovanie. Vhodný pre malé až stredne veľké rodiny. Keďže gril nieje vybavený žiadnymi špeciálnymi vlastnosťami a funkciami tak je cenovo dostupný a kvalitou sa rovná aj prémiovejším grilom.
Funkcie grilu Freestyle 365 Black
Technológia JET-FIRE: Mechanický piezo zapaľovací systém, ktorý zabezpečuje okamžité a bezpečné zapálenie horákov bez potreby batérií či externého zdroja energie. (Ak je súčasťou bočný či zadný horák tam je zapalovanie cez batériu ktorá je súčasťou balenia)
Rozmery:
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál / obal | Nerez, Oceľ |
| Materiál / vnútro | Oceľ, Nerez |
| Materiál grilovacieho roštu | Liatina |
| Možnosti grilovania | Nepriame, Priame na otvorenom ohni |
| Plynové horáky a ražeň | Bočný infra horák, 3 hlavné horáky |
| Rozmer grilovacieho roštu | 51cm x 45cm |
| Rozmery grilu | 124cm x 64cm x 116cm |
| Veľkosť plynovej flaše | 5 kg, 10 kg |
| Výbava plynového grilu | Druhé grilovacie poschodie, Teplomer vo veku grilu, Súčasťou balenia je aj pripojovacia sada s regulátorom pre pripojenie 5 alebo 10 kg plynovej fľaše, Otvárak na fľaše, Multifunkčný regeneračný rošt, Jedna polička je sklopná |
| Výkon | 15 kW - celkový výkon |
| Zapaľovač plameňa | JET-FIRE zapaľovač bez batérií |


















