Broil King Crown 410 Shadow
Užite si kvalitné grilovanie s plynovým grilom Broil King Crown 410 Shadow. Tento väčší, výkonný gril kombinuje robustnú konštrukciu s moderným dizajnom, aby každé grilovanie bolo pohodlné a výsledkom vždy dokonalá chuť. Či už pripravujete väčšie porcie steakov, šťavnaté kurča alebo množstvo burgerov pre hostí, Crown 410 Shadow poskytuje silnejší výkon, rozšírenú plochu na grilovanie a precíznu kontrolu teploty, ktorá posúva grilovanie o úroveň vyššie v porovnaní s modelmi Royal Shadow.
Liatinové rošty zaručujú dokonalé opečenie a výraznú grilovaciu mriežku, zatiaľ čo štyri horáky z nehrdzavejúcej ocele poskytujú rovnomerné a presne regulovateľné teplo.Teplotu máte vždy pod kontrolou vďaka integrovanému teplomeru a ergonomickým ovládacím gombíkom.
Plynový gril Broil King Crown 410 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný plynový gril a pomerne veľkú grilovacú plochu za dobrú cenu. Je vhodný pre rodinné grilovačky, večerné varenie s priateľmi alebo väčšie záhradné oslavy.
Kľúčové vlastnosti grilu
- 4 hlavné horáky s celkovým výkonom 11.4kW
- Zníženie kolísania teplôt vďaka dvojstennej konštrukcií
- Sklápacie police
Regulátor tlaku plynu 30mbar vrátane hadice na pripojenie plynovej fľaše (5L / 10L) je zahrnutý v cene.
Pre koho je gril ideálny?
Tento gril je ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých ktorí majú radi všestrannosť a milujú grilovanie. Vhodný pre malé až stredne veľké rodiny.
| Farba | Čierna / Strieborná |
|---|---|
| Materiál / obal | Oceľ |
| Materiál / vnútro | Nerez a zliatina hliníka |
| Materiál grilovacieho roštu | Liatina |
| Možnosti grilovania | Nepriame, Priame na otvorenom ohni |
| Plynové horáky a ražeň | 4 hlavné horáky |
| Rozmer grilovacieho roštu | 65cm x 45 cm, 64cm x 17cm |
| Rozmery grilu | V:145cm x H:61cm x Š:160cm |
| Veľkosť plynovej flaše | 5 kg, 10 kg |
| Výbava plynového grilu | Druhé grilovacie poschodie, Teplomer vo veku grilu, Súčasťou balenia je aj pripojovacia sada s regulátorom pre pripojenie 5 alebo 10 kg plynovej fľaše, Dvojité veko grilu pre lepšie udržanie tepla pri grilovaní, Bočné poličky sú sklopné |
| Výkon | 11.4 kW - celkový výkon |
| Zapaľovač plameňa | Sure-Lite elektronický systém zapaľovania |









